Jdi na obsah Jdi na menu

C - Tabulka nejtrestanějších hráčů 2012

8. 6. 2012

Pro zkrácení tabulky uvádíme pouze hráče s nenulovým kontem trestných minut.

po 10. kole

Jméno a příjmení Tým Z TM
Kojecký Tomáš IHC Devils Zlín "B" 10 52
Vaněk Petr IHC Night Birds Přerov 10 40
Honzek Tomáš HC Boskovice 8 24
Sršeň Tomáš HC TJ Šternberk 10 22
Hulman Dušan IHC Caesars Olomouc 8 22
Herman Jakub IHC Night Birds Přerov 8 22
Kuča Aleš IHC Night Birds Přerov 5 22
Ferenc Jakub IHC Night Birds Přerov 10 20
Blinka Matěj IHC Night Birds Přerov 8 20
Starůstka Martin IHC Valašské Meziříčí 8 20
Šindelek Karel IHC Devils Zlín "B" 4 20
Holomek Ondřej IHC Valašské Meziříčí 4 20
Koloničný Martin IHC Nový Jičín 8 19
Mocek Jakub IHC Valašské Meziříčí 8 18
Janota Michael IHC Devils Zlín "B" 7 18
Janků Antonín IHC Caesars Olomouc 4 18
Kroupa Adam HC Boskovice 8 14
Bachánek Aleš IHC Devils Zlín "B" 7 14
Frantel Robert HC Boskovice 10 12
Veselý Petr HC Boskovice 10 12
Coufal Viktor HC TJ Šternberk 8 12
Zeman Tomáš IHC Caesars Olomouc 8 12
Andrýsek Martin IHC Nový Jičín 8 12
Pilát Tomáš HC Boskovice 10 10
Herčko Tomáš IHC Devils Zlín "B" 10 10
Vykoukal Petr IHC Devils Zlín "B" 10 10
Hruška Jakub IHC Nový Jičín 10 10
Zachar David HC Boskovice 9 10
Maksa Pavel HC TJ Šternberk 8 10
Bečica Jaroslav IHC Caesars Olomouc 8 10
Chvostek Filip IHC Nový Jičín 8 10
Jech Marek IHC Caesars Olomouc 6 10
Anděl Jakub HC TJ Šternberk 10 8
Černocký Jakub IHC Caesars Olomouc 10 8
Kočara Vladimír IHC Night Birds Přerov 10 8
Štindl Jan HC Boskovice 8 8
Michalík Petr IHC Valašské Meziříčí 8 8
Holomek Jakub IHC Valašské Meziříčí 4 8
Herman Tomáš IHC Nový Jičín 10 6
Kubičík Zbyněk IHC Nový Jičín 10 6
Zedník Pavel IHC Nový Jičín 10 6
Krejčí Jakub IHC Valašské Meziříčí 10 6
Fekiač Marek HC TJ Šternberk 8 6
Šebek David HC Boskovice 7 6
Kučera Ivo HC Boskovice 6 6
Akrab Petr IHC Caesars Olomouc 6 6
Brož Robin IHC Caesars Olomouc 6 6
Peterka Martin IHC Devils Zlín "B" 2 6
Trčka Michal IHC Valašské Meziříčí 2 6
Skácel Kamil HC Boskovice 10 4
Krejčí Roman IHC Valašské Meziříčí 10 4
Janeba Jaroslav ml. IHC Devils Zlín "B" 8 4
Ditrich Marek IHC Night Birds Přerov 8 4
Bacul Lukáš IHC Valašské Meziříčí 8 4
Lunák Lukáš HC TJ Šternberk 6 4
Šťastný Martin HC TJ Šternberk 6 4
Kohút Erik IHC Night Birds Přerov 6 4
Sklenář Jiří IHC Night Birds Přerov 6 4
Musil Pavel HC TJ Šternberk 5 4
Zbořil Mikuláš IHC Night Birds Přerov 5 4
Hánl Martin IHC Caesars Olomouc 4 4
Vaněček Jaromír IHC Devils Zlín "B" 4 4
Linduška Pavel IHC Valašské Meziříčí 4 4
Hrazdíra David IHC Devils Zlín "B" 3 4
Šimon David IHC Devils Zlín "B" 3 4
Pilát Marek HC Boskovice 2 4
Ondráček Robert IHC Caesars Olomouc 2 4
Varga Miroslav IHC Valašské Meziříčí 2 4
Volčko Zdeněk HC TJ Šternberk 10 2
Okleštěk Tomáš IHC Caesars Olomouc 10 2
Vrdlovec Daniel IHC Nový Jičín 10 2
Valášek Roman IHC Night Birds Přerov 9 2
Kakáč Tomáš HC Boskovice 8 2
Paška Jiří HC TJ Šternberk 8 2
Suhrada Jiří IHC Devils Zlín "B" 8 2
Hanák Pavel IHC Night Birds Přerov 8 2
Chvostek Michael IHC Nový Jičín 8 2
Horák Jakub HC TJ Šternberk 7 2
Janeba Jaroslav st. IHC Devils Zlín "B" 7 2
Ramert Milan IHC Devils Zlín "B" 7 2
Pospíšil František IHC Night Birds Přerov 7 2
Sedlář Marek IHC Devils Zlín "B" 6 2
Schneider Jaroslav IHC Valašské Meziříčí 6 2
Hrbatý Filip HC TJ Šternberk 4 2
Rozsíval Jiří HC TJ Šternberk 4 2
Turek Michal HC TJ Šternberk 4 2
Husák Stanislav IHC Caesars Olomouc 4 2
Kuba Vojtěch IHC Caesars Olomouc 4 2
Pořický Jakub IHC Valašské Meziříčí 4 2
Ulrych David IHC Valašské Meziříčí 4 2
Vašťák Josef IHC Valašské Meziříčí 4 2
Faltýnek Daniel IHC Night Birds Přerov 3 2
Ostřížek David IHC Nový Jičín 3 2
Kalamár Tomáš IHC Caesars Olomouc 2 2
Ševčík Robin IHC Devils Zlín "B" 2 2
Tomis Adam IHC Devils Zlín "B" 2 2
Zdráhal Luboš IHC Night Birds Přerov 2 2
Brynecký Tomáš IHC Nový Jičín 2 2
Smykal Jan IHC Valašské Meziříčí 2 2
Gremlica Martin IHC Night Birds Přerov 1 2