Rozpis zápasů
Rozpis ligového ročníku 2016 ve formátu PDF si můžete stáhnout zde...
1. KOLO 23.4.2016 SOBOTA - ZS PŘEROV ( ODEHRÁNO! ) |
|||
Zápas.č. | Čas | Domácí | Hosté |
1. | 09:00 - 10:15 | IHC Přerov B | IHC Olomouc B |
2. | 10:15 - 11:30 | IHC Přerov C | IHC Karviná |
3. | 11:30 - 12:45 | IHC Olomouc B | IHC Břeclav |
4. | 12:45 - 14:00 | IHC Přerov B | IHC Karviná |
5. | 14:00 - 15:15 | IHC Břeclav | IHC Přerov C |
2. KOLO 24.4.2016 NEDĚLE - ZS PŘEROV ( ODEHRÁNO! ) | |||
Zápas.č. | Čas | Domácí | Hosté |
6. | 09:00 - 10:15 | IHC Brno B | IHC Hranice |
7. | 10:15 - 11:30 | IHC Uherské Hradiště | IHC Val. Meziříčí |
8. | 11:30 - 12:45 | IHC Hranice | IHC Nový Jičín B |
9. | 12:45 - 14:00 | IHC Brno B | IHC Val. Meziříčí |
10. | 14:00 - 15:15 | IHC Uherské Hradiště | IHC Nový Jičín B |
3. KOLO 7.5.2016 SOBOTA - ZS KARVINÁ ( ODEHRÁNO! ) | |||
Zápas.č. | Čas | Domácí | Hosté |
11. | 09:00 - 10:15 | IHC Karviná | IHC Val. Meziříčí |
12. | 10:15 - 11:30 | IHC Přerov C | IHC Nový Jičín B |
13. | 11:30 - 12:45 | IHC Karviná | IHC Olomouc B |
14. | 12:45 - 14:00 | IHC Přerov C | IHC Val. Meziříčí |
15. | 14:00 - 15:15 | IHC Nový Jičín B | IHC Olomouc B |
4. KOLO 14.5.2015 SOBOTA - ZS OLOMOUC ( ODEHRÁNO! ) | |||
Zápas.č. | Čas | Domácí | Hosté |
16. | 09:00 - 10:15 | IHC Olomouc B | IHC Brno B |
17. | 10:15 - 11:30 | IHC Uherské Hradiště | IHC Hranice |
18. | 11:30 - 12:45 | IHC Přerov C | IHC Brno B |
19. | 12:45 - 14:00 | IHC Olomouc B | IHC Uherské Hradiště |
20. | 14:00 - 15:15 | IHC Hranice | IHC Přerov C |
5. KOLO 15.5.2016 NEDĚLE - ZS NOVÝ JIČÍN ( ODEHRÁNO! ) | |||
Zápas.č. | Čas | Domácí | Hosté |
21. | 09:00 - 10:15 | IHC Nový Jičín B | IHC Karviná |
22. | 10:15 - 11:30 | IHC Val. Meziříčí | IHC Přerov B |
23. | 11:30 - 12:45 | IHC Hranice | IHC Karviná |
24. | 12:45 - 14:00 | IHC Nový Jičín B | IHC Val. Meziříčí |
25. | 14:00 - 15:15 | IHC Hranice | IHC Přerov B |
6. KOLO 21.5.2016 SOBOTA - ZS UHERSKÉ HRADIŠTĚ | |||
Zápas.č. | Čas | Domácí | Hosté |
26. | 09:00 - 10:15 | IHC Uherské Hradiště | IHC Břeclav |
27. | 10:15 - 11:30 | IHC Brno B | IHC Přerov B |
28. | 11:30 - 12:45 | IHC Břeclav | IHC Nový Jičín B |
29. | 12:45 - 14:00 | IHC Uherské Hradiště | IHC Přerov B |
30. | 14:00 - 15:15 | IHC Nový Jičín B | IHC Brno B |
7. KOLO 22.5.2015 NEDĚLE - ZS PŘEROV | |||
Zápas.č. | Čas | Domácí | Hosté |
31. | 09:00 - 10:15 | IHC Přerov B | IHC Přerov C |
32. | 10:15 - 11:30 | IHC Olomouc B | IHC Val. Meziříčí |
33. | 11:30 - 12:45 | IHC Přerov B | IHC Břeclav |
34. | 12:45 - 14:00 | IHC Břeclav | IHC Val. Meziříčí |
8. KOLO 28.5.2016 SOBOTA - ZS PŘEROV | |||
Zápas.č. | Čas | Domácí | Hosté |
35. | 09:00 - 10:15 | IHC Přerov C | IHC Uherské Hradiště |
36. | 10:15 - 11:30 | IHC Břeclav | IHC Brno B |
37. | 11:30 - 12:45 | IHC Uherské Hradiště | IHC Karviná |
38. | 12:45 - 14:00 | IHC Břeclav | IHC Hranice |
39. | 14:00 - 15:15 | IHC Karviná | IHC Brno B |
9. KOLO 13.6.2015 SOBOTA - ZS PŘEROV | |||
Zápas.č. | Čas | Domácí | Hosté |
40. | 09:00 - 10:15 | IHC Přerov B | IHC Nový Jičín B |
41. | 10:15 - 11:30 | IHC Přerov C | IHC Olomouc B |
42. | 11:30 - 12:45 | IHC Břeclav | IHC Karviná |
43. | 12:45 - 14:00 | IHC Olomouc B | IHC Hranice |
44. | 14:00 - 15:15 | IHC Brno B | IHC Uherské Hradiště |
45. | 15:15 - 16:00 | IHC Hranice | IHC Val. Meziříčí |
10. KOLO 11.6.2016 SOBOTA - ZS PŘEROV o 6. až 10. místo | |||
Zápas.č. | Čas | Domácí | Hosté |
F1. | 09:00 - 10:15 | 9 | 10 |
F2. | 10:15 - 11:30 | 7 | 8 |
F3. | 11:30 - 12:45 | 6 | 10 |
F4. | 12:45 - 14:00 | 7 | 9 |
F5 | 14:00 - 15:15 | 6 | 8 |
11. KOLO 12.6.2016 NEDĚLE - ZS BŘECLAV o 1. až 5. místo | |||
Zápas.č. | Čas | Domácí | Hosté |
F6. | 09:00 - 10:15 | 1 | 3 |
F7. | 10:15 - 11:30 | 2 | 5 |
F8. | 11:30 - 12:45 | 4 | 1 |
F9. | 12:45 - 14:00 | 2 | 3 |
F10. | 14:00 - 15:15 | 5 | 4 |
12. KOLO 18.6.2016 NEDĚLE - ZS PŘEROV o 6. až 10. místo | |||
Zápas.č. | Čas | Domácí | Hosté |
F11. | 09:00 - 10:15 | 6 | 7 |
F12. | 10:15 - 11:30 | 8 | 10 |
F13. | 11:30 - 12:45 | 6 | 9 |
F14. | 12:45 - 14:00 | 10 | 7 |
F15. | 14:00 - 15:15 | 9 | 8 |
13. KOLO 19.6.2016 NEDĚLE - ZS PŘEROV o 1. až 5. místo | |||
Zápas.č. | Čas | Domácí | Hosté |
F11. | 09:00 - 10:15 | 5 | 3 |
F12. | 10:15 - 11:30 | 2 | 4 |
F13. | 11:30 - 12:45 | 1 | 5 |
F14. | 12:45 - 14:00 | 3 | 4 |
F15. | 14:00 - 15:15 | 1 | 2 |