Jdi na obsah Jdi na menu

B - Bodování hráčů 2012

8. 6. 2012

Vzhledem k délce tabulky jsme se rozhodli uvést pouze hráče s nenulovým počtem odehraných zápasů. Věříme, že to přispěje k přehlednosti a rychlosti načítání stránky.

Tabulka po 10. kole

Jméno a příjmení Tým Z G A B
Kočara Vladimír IHC Night Birds Přerov 10 18 18 36
Vrdlovec Daniel IHC Nový Jičín 10 14 18 32
Hanák Pavel IHC Night Birds Přerov 8 15 16 31
Andrýsek Martin IHC Nový Jičín 8 11 17 28
Coufal Viktor HC TJ Šternberk 8 11 17 28
Ditrich Marek IHC Night Birds Přerov 8 14 14 28
Veselý Petr HC Boskovice 10 8 14 22
Plášek Karel IHC Night Birds Přerov 8 9 13 22
Janeba Jaroslav ml. IHC Devils Zlín "B" 8 14 7 21
Ferenc Jakub IHC Night Birds Přerov 10 8 12 20
Vaněk Petr IHC Night Birds Přerov 10 11 9 20
Zedník Pavel IHC Nový Jičín 10 7 13 20
Bacul Lukáš IHC Valašské Meziříčí 8 10 10 20
Šebek David HC Boskovice 7 6 14 20
Toman Martin IHC Nový Jičín 7 9 10 19
Kubičík Zbyněk IHC Nový Jičín 10 3 15 18
Brynecký Daniel IHC Nový Jičín 8 14 4 18
Zachar David HC Boskovice 9 13 4 17
Zeman Tomáš IHC Caesars Olomouc 8 7 10 17
Skácel Kamil HC Boskovice 10 8 8 16
Sršeň Tomáš HC TJ Šternberk 10 9 7 16
Herman Jakub IHC Night Birds Přerov 8 6 10 16
Chvostek Michael IHC Nový Jičín 8 5 11 16
Koloničný Martin IHC Nový Jičín 8 6 9 15
Paška Jiří HC TJ Šternberk 8 7 7 14
Suhrada Jiří IHC Devils Zlín "B" 8 7 7 14
Musil Pavel HC TJ Šternberk 5 8 6 14
Anděl Jakub HC TJ Šternberk 10 7 6 13
Krejčí Roman IHC Valašské Meziříčí 10 7 6 13
Blinka Matěj IHC Night Birds Přerov 8 7 6 13
Hrazdíra David IHC Devils Zlín "B" 3 4 9 13
Okleštěk Tomáš IHC Caesars Olomouc 10 6 6 12
Fekiač Marek HC TJ Šternberk 8 4 8 12
Pospíšil František IHC Night Birds Přerov 7 4 8 12
Šťastný Martin HC TJ Šternberk 6 5 7 12
Lunák Lukáš HC TJ Šternberk 6 4 7 11
Kojecký Tomáš IHC Devils Zlín "B" 10 6 4 10
Vykoukal Petr IHC Devils Zlín "B" 10 4 6 10
Kroupa Adam HC Boskovice 8 6 4 10
Janota Michael IHC Devils Zlín "B" 7 5 5 10
Sedlář Marek IHC Devils Zlín "B" 6 6 4 10
Kuča Aleš IHC Night Birds Přerov 5 4 6 10
Urbanec Patrik IHC Devils Zlín "B" 5 5 5 10
Černocký Jakub IHC Caesars Olomouc 10 6 3 9
Frantel Robert HC Boskovice 10 5 4 9
Hulman Dušan IHC Caesars Olomouc 8 7 2 9
Štindl Jan HC Boskovice 8 4 5 9
Holomek Jakub IHC Valašské Meziříčí 4 6 3 9
Hrbatý Filip HC TJ Šternberk 4 3 6 9
Linduška Pavel IHC Valašské Meziříčí 4 1 8 9
Vaněček Jaromír IHC Devils Zlín "B" 4 4 5 9
Ostřížek David IHC Nový Jičín 3 7 2 9
Volčko Zdeněk HC TJ Šternberk 10 3 5 8
Maksa Pavel HC TJ Šternberk 8 2 6 8
Zbořil Mikuláš IHC Night Birds Přerov 5 1 7 8
Ševčík Robin IHC Devils Zlín "B" 2 6 2 8
Hruška Jakub IHC Nový Jičín 10 2 5 7
Herčko Tomáš IHC Devils Zlín "B" 10 5 1 6
Bachánek Aleš IHC Devils Zlín "B" 7 2 4 6
Horák Jakub HC TJ Šternberk 7 4 2 6
Ramert Milan IHC Devils Zlín "B" 7 1 5 6
Kohút Erik IHC Night Birds Přerov 6 4 2 6
Kučera Ivo HC Boskovice 6 5 1 6
Půček Martin HC TJ Šternberk 6 3 3 6
Krejčí Jakub IHC Valašské Meziříčí 10 2 3 5
Chvostek Filip IHC Nový Jičín 8 4 1 5
Kakáč Tomáš HC Boskovice 8 2 3 5
Mocek Jakub IHC Valašské Meziříčí 8 2 3 5
Starůstka Martin IHC Valašské Meziříčí 8 2 3 5
Jech Marek IHC Caesars Olomouc 6 2 3 5
Pořický Jakub IHC Valašské Meziříčí 4 4 1 5
Bečica Jaroslav IHC Caesars Olomouc 8 2 2 4
Honzek Tomáš HC Boskovice 8 2 2 4
Janeba Jaroslav st. IHC Devils Zlín "B" 7 2 2 4
Gilar Petr IHC Nový Jičín 4 2 2 4
Hánl Martin IHC Caesars Olomouc 4 4 0 4
Šimon David IHC Devils Zlín "B" 3 1 3 4
Jakub Vojta IHC Caesars Olomouc 2 3 1 4
Valášek Roman IHC Night Birds Přerov 9 2 1 3
Brož Robin IHC Caesars Olomouc 6 1 2 3
Husák Stanislav IHC Caesars Olomouc 4 0 3 3
Vašťák Josef IHC Valašské Meziříčí 4 1 2 3
Tomis Adam IHC Devils Zlín "B" 2 1 2 3
Herman Tomáš IHC Nový Jičín 10 2 0 2
Michalík Petr IHC Valašské Meziříčí 8 1 1 2
Janků Antonín IHC Caesars Olomouc 4 2 0 2
Kuba Vojtěch IHC Caesars Olomouc 4 0 2 2
Brynecký Tomáš IHC Nový Jičín 2 2 0 2
Mikel Miroslav IHC Valašské Meziříčí 2 1 1 2
Peterka Martin IHC Devils Zlín "B" 2 1 1 2
Pilát Tomáš HC Boskovice 10 1 0 1
Akrab Petr IHC Caesars Olomouc 6 1 0 1
Schneider Jaroslav IHC Valašské Meziříčí 6 1 0 1
Holomek Ondřej IHC Valašské Meziříčí 4 1 0 1
Faltýnek Daniel IHC Night Birds Přerov 3 0 1 1
Gabriška Michal HC Boskovice 2 1 0 1
Kalamár Tomáš IHC Caesars Olomouc 2 0 1 1
Ohera Filip IHC Valašské Meziříčí 2 1 0 1
Ondráček Robert IHC Caesars Olomouc 2 1 0 1
Pryčl Tomáš IHC Valašské Meziříčí 2 0 1 1
Schiller Marcel IHC Nový Jičín 2 1 0 1
Smykal Jan IHC Valašské Meziříčí 2 1 0 1
Trčka Michal IHC Valašské Meziříčí 2 0 1 1
Varga Miroslav IHC Valašské Meziříčí 2 1 0 1
Vymětalík Michal IHC Valašské Meziříčí 2 0 1 1
Barus Miroslav IHC Devils Zlín "B" 1 0 1 1
Gremlica Martin IHC Night Birds Přerov 1 0 1 1
Sklenář Jiří IHC Night Birds Přerov 6 0 0 0
Rozsíval Jiří HC TJ Šternberk 4 0 0 0
Šindelek Karel IHC Devils Zlín "B" 4 0 0 0
Turek Michal HC TJ Šternberk 4 0 0 0
Ulrych David IHC Valašské Meziříčí 4 0 0 0
Helcl Miroslav IHC Valašské Meziříčí 2 0 0 0
Minařík Jaroslav IHC Caesars Olomouc 2 0 0 0
Pilát Marek HC Boskovice 2 0 0 0
Zdráhal Luboš IHC Night Birds Přerov 2 0 0 0
Dalajka Patrik IHC Devils Zlín "B" 1 0 0 0
Christov Erik IHC Devils Zlín "B" 1 0 0 0
Mašíček Dominik IHC Night Birds Přerov 1 0 0 0