Jdi na obsah Jdi na menu

sezóna 2012


 

10.11.2012

_mg_0418.jpgBenefiční utkání za Karla  Rachůnka

Včera se na zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně konalo benefiční utkání za tragicky zesnulého Karla Rachůnka. Všichni přítomní si připoměli tohoto Zlínského rodáka, reprezentanta naší země v ledním hokeji, ale také vášnivého inline hokejistu.

Při zahajovacím ceremoniálu byl vzpomenut bohatý sportovní i osobní život Karla Rachůnka. Oficialní část byla zakončena minutou ticha k uctění jeho památky. Sportovní část programu zahájilo slavnostní vhození buly mezi hráče PGS Zlín a Lokomotiv Jaroslavl, osudové to kluby Karla Rachůnka. Ve fotogalerii si můžete prohlédnout fotoreport z této události.

Fotoreport zde...

Oficiální stránky PGS Zlín  zde...

Oficiální stránky Lokomotiv Jaroslavl zde ...

Vše o Zlínské poctě Karlu Rachůnkovi  (deník .cz ) zde...

 

16.07.2012

548037_10151029945149486_922611278_n.jpgBronzoví muži na mistrovství světa federace FIRS

Bucamaranga, Kolumbie

foto.Worldinlinehockey.org

Česká inline hokejová reprezentace vybojovala na mistrovství světa federace FIRS bronz. V zápase o třetí příčku zdolali naši borci Italii 4:3

 

 

Mistem světa se stal celek USA ,který porazil Kanadu

6:4

Brozová sestava letošního mistrovství světa:

Brankáři: Handl Roman (CPLV Valladolid), Kašík Libor (IHC Devils Zlín)  Útočníci:Vozdecký Martin (IHC Devils Zlín), Hrazdíra David (IHC Devils Zlín), Kafka Petr (IHC Slavia Praha), Loskot Marek (IHC Slavia Praha), Besser Jan (IHC Berounští Medvědi), Šinágl Petr (IHC Berounští Medvědi), Balázs David (IHC Berounští Medvědi) Obránci: Kameš Vladimír (IHC Čerti Kladno), Tvrzník Martin (IHC Berounští Medvědi), Malý Robin (IHC Berounští Medvědi)
Cik Lukáš (IHC Eagles Olomouc), Šebek Patrik (IHC Roller Mission Brno), Strýček Pavel (IHC Roller Mission Brno) Realzační team: Mecera Martin (gen.manažer), Tvrzník Daniel (trenér)
Ulrich Tomáš (vedoucí mužstva), Pešek Tadeáš (kustod) 

Tabulka MS FIRS MUŽU 2012
1. USA
2. Canada
3. Czech Republic
4. Italy
5. Switzerland
6. France
7. Latvia
8. Colombia
9. Germany – Gold World Cup
10. Brazil – Silver World Cup
11. Australia – Bronze World Cup
12. Argentina
13. Mexico
14. Venezuela
15. Ecuador
16. Chile

NAŠIM BORCŮM BLAHOPŘEJEME !!!!

 

08.07.2012

_mg_3096.jpgJunioři jsou mistři světa !!!

Bucamaranga, Kolumbie

Juniorští reprezentanti České republiky v inline hokeji se dnes ráno stali mistry světa federace FIRS. Ve finálovém utkání porazily domácí Kolumbii 7 : 3. Po čtvrté v řadě si tak mohli naši borci vychutnat pocit mistrů světa. Serie vítězství na mistrovství světa se datuje od roku 2009, 2010, 2011, 2012,  což je úctyhodný výkon. Je vidět,  že se o boudoucnost českého inline hokeje nemusíme prozatím bát. O to víc nás těší, že někteří borci juniorské reprezentace brázdí i kolbiště naší 1. Olomoucké inline hokejové ligy. Klukům a realizačnímu týmu blahopřejeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Zde je mistrovská setava, kterou namíchali pro letošní mistrovství světa FIRS hlavní trenér Jiří Suhrada a manažer Ivan Tomaštík.
 

Brankáři:
Daniel Brabec (IHC Slavia Praha)
Dominik Hrachovina (Tampere, Fin)
Hráči:
David Bernad (IHC Slavia Praha), Petr Woska (IHC Uherský Brod), Michael Janota (IHC Devils Zlín), Patrik Urbanec (IHC Devils Zlín), Tomáš Půlpán (ILHK VČES H. Králové), David Hrazdíra (IHC Devils Zlín), Jaroslav Janeba (IHC Devils Zlín), Jakubu Novák (IHC Berounští medvědi)
Lukáš Novák (IHC Berounští medvědi), Michal Brida (IHC Střída Sport Pardubicë)
Lubomír Kovařík (IHC Uherský Brod)

Fotoreportáže z MS zde...

 

06.07.2012 

afiche_ing.jpgMistrovství světa federace FIRS

V těchto dnech probíhá v Kolombii mistrovství federace FIRS. Do bojů zatím zasáhla naše juniorská reprezentace, která se pokusí obhájit titul z minulého roku. Naše mužská reprezentece vykročí za obhajobou titulu mistra světa v příštím týdnu.

Všecho dění a výsledkový servis najdete na strákách mistrovství světa nebo na strankách FIRS. Pořadatel vysílá i live video ze všech zápasů hraných na tomto mistrovství.

!!! Našim reprezentantům přejeme hodně štěstí !!!

 

Oficiální stránky MS  zde...

Stránky FIRS zde...

Fotoreportáže z MS zde...

Video záznamy z MS zde...

Podpořit naše reprezentanty můžete také na facebooku zde...

19.06.2012 

extraliga.jpgPřerovští Night Birds postoupili do in-line extraligy

V sobotu 16. června si přerovští in-line hokejisté vybojovali na ploše zimního stadiónu v Kladně postup do extraligy. Postupně porazili IHC Eagles Chrudim 9:3, IHC Roller Storm Praha 8:6 a IHC Rakovník 8:5. Minibaráž vrcholila pro přerovské in-line hokejisty v posledním utkání, které bylo zároveň nejtěžší. Vyrovnaný průběh rozhodla až poslední čtvrtina, kterou přerovští vyhráli 4:2 a na kladenském zimním stadiónu sí zaslouženě vybojovali účast v příštím ročníku in-line hokejové extraligy.

více...

 

16.06.2012 

_mg_4945.jpgKonečná tabulka 1.OIHL 2012

 

1. IHC Night Birds Přerov

2. HC Boskovice

3. IHC Nový Jičín

4. IHC Devils Zlín B

5. HC TJ Šternberk

6. IHC Caesars Olomouc

7. IHC Valašké Meziříčí

 

 

 

15.06.2012 

_mg_5117web.jpg

 

 

Vítězem letošního ročníku 1. OIHL jsou  přerovští NIGHT BIRDS

!!! BLAHOPŘEJEME !!!

 

 domovská stránka Night Birds www.hokejnakoleckach.estranky.cz

 

 

 

05.06.2012 

_mg_7398.jpg

V sobotu se rozhodne o vítězi 1. Olomoucké inline hokejové  ligy

Pohled na tabulku po 9. a 10. kole nám napovídá, že si na pohár pro vítěze 1.OIHL  brousí zuby  hned čtyři týmy a to IHC Night Birds Přerov, IHC Nový Jičín, HC Boskovice, IHC Devils Zlín B. Celá čtveřice získala stejný počet bodů a momentální pořadí určil jen počet vstřelených branek. Poslední dvě kola nám přinesou konečné rozuzlení a odhalí tajenku, kdo se stane vítězem ligového ročníku 2012.

Zveme všechny fanoušky do hlediště Přerovského zimního stadionu. Přijďte podpořit své  hráče  v co největším počtu. První zápasy začínají již od osmé hodiny ranní. Věřte, bude se na co dívat. Všem zúčastněným týmům přejeme honě štěstí.

Ať vyhraje ten nejlepší.

Rozpis zápasů zde...

 

 31.05.2012 

ms-2012.jpg Mistrovství světa v inline   hokeji federace IIHF

Zítra začíná  v Německu mistrovství světa v inline hokeji federace IIHF. Hostitelem mistrovství se stalo město Ingolstadt. V tomto městě ležícím na Dunaji se pokusí naši reprezentanti o obhajobu titulu mistrů světa, který získali v Pardubicích v roce 2011. Našim borcům přejeme hodně štěstí na nelehké cestě k příčkám nejvyšším. Zítra od 18:00 se jim postaví do cesty jako první nováček skupiny A celek Velké Británie. Všechny zápasy můžete sledovat na oficiálních strankách mistrovství.

Oficiální stránky mistrovství  zde...

Livestream ze zápasů mistrovství světa zde...

Podpořit naše reprezentanty můžete na Facebooku zde..

Aktuální informace budou i na webu www.inline-hokej.com  zde...

Oficiální stránky MS Pardubice 2011 zde...

Fotoreport z MS Pardubice 2011 zde...

 

18.05.2012

_mg_3992.jpgV neděli se bude lámat chléb

Neděle 20.5.2012 je vyhrazena pro 8. a 9. kolo 1. OIHL. Zlínští pořadatelé se nedohodli s provozovatelem PGS arény na přijatelných podmínkách pro uspořádání ligového kola a tak se operativě přesouvá liga opět na přerovský zimní stadion. Rozpis a časy zápasů zůstávají nezměněny. O tom, že se bude v něděli lámat chleba mezi lídry tabulky není pochyb. V přímém souboji se utkají první HC Boskovice s druhými v tabulce IHC Night Birds Přerov. Posledně jmenovaní si zahrají IHC Devils Zlín, kteří jsou v tabulce čtvrtí a bodově nijak nezaostávají. Samozřejmě nesmíme zapomenout na třetí v průběžném hodnocení IHC Nový Jičín, ten bude také tvrdit muziku. Loňký mistr první ligy HC TJ Šternberk  přebývající na čtvrté  příčce jistě přidá na otáčkách a pokusí se vyrazit směrem vzhůru tabulkou. Prostě v neděli se bude hrát inline hokej jako řemen. Doufáme, že to bude lákavá pozvánka pro vás fanoušky inline hokeje. Dojděte v hojném počtu do hlediště přerovského zimního stadionu.

 

17.05.2012

inline.jpgNové stránky věnované inline hokeji

Na českém webu jsou nové stránky věnované inline hokeji.

 

www.inline-hokej.com

 

 

 

 

08.05.2012 

_mg_3824.jpgVýsledky 7.,8. kola hraného v Přerově

Sedmé a osmé kolo přineslo změny v průběžné tabulce 1.OIHL.  Před zatím vedoucí mužstvo tabulky, IHC NIGHT BIRDS  Přerov,  se vyhoupli borci z HC Boskovice. Na třetí příčce se usadili IHC Nový Jičín. Toť pomyslná bedna.

Na dalších příčkách jsou čtvrtí IHC DEVILS ZLÍN B, pátá příčka patří  HC TJ ŠTERBERK, šestí jsou IHC CAESARS OLOMOUC a tabulku uzavírají IHC VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ. Minimální bodové rozestupy slibují i v dalších kolech napínavé souboje a to je také určitě zajímavá pozvánka na další kola 1.OIHL.

Výsledky zde...

 

06.05.2012 

_mg_3758.jpgVýsledky 5.,6. kola hraného v Přerově

Výsledky a tabulka po 5. a 6. kole odehraném v Přerově 5.5. 2011 je aktualizována. S napětím čekáme na dnešní výsledky po 7. a 8. kole hraném v Boskovicích.

Výsledky zde...

Fotoreport z 5. a 6. kola zde...

 

 

04.05.2012 

plak-c3-a1t_inline.jpg7. a 8. kolo se hraje v něděli

6.5. 2012 se přesune první liga do Boskovic. Na tamním zimním stadionu se odehraje 7 a 8 kolo 1.OIHL

Plakát zde...

Rozpis zápasů zde...

 

 

 

 

04.05.2012 

_mg_3730.jpgPOZOR NA ZMĚNU MÍSTA KONÁNÍ 5 A 6 KOLA !!!!

Sobotní turnaj 5. a 6. kola se přesouvá ze Šternberka do Přerova.Časy a pořadí zápasů zůstavají stejné.

Termín konání turnaje je  5.5.2012

Rozpis zápasů zde...

 

 

 

29.04.2012 

_mg_3344.jpgVýsledkový servis po 3. a 4. kole 1.OIHL

 

IHC Night Birds Přerov vs IHC Devils Zlín B  9 : 1

IHC Valašské Meziříčí vs IHC Nový Jičín  7 : 17

IHC Devils Zlín B vs IHC Caesars Olomouc  11 : 3

IHC Night Birds vs PřerovHC TJ Šternberk  9 : 5

HC Boskovice vs IHC Caesars Olomouc  5 : 1

IHC Valašské Meziříčí vs HC TJ Šternberk  4 : 11

IHC Boskovice vs IHC Nový Jičín  9 : 2

 

 

 

 

26.04.2012 

jicin.jpgNový Jičín hostí 3. a 4. kolo

V nědeli 29.4.2012 se odehraje na zimním stadionu v Novém Jíčíně 3 a 4 kolo 1.OIHL.

Rozpis zápasů zde...

Výsledky, tabulka po 1 a 2 kole zde...

Pozvánka Novojičínských zde...

Bodování hráčů  zde...

Statistiky brankářů zde...

Tabulka nejtrestanějších hráčů zde...

 

 

14.04.2012 

Záznam utkání z Přerova

Přerovská internetová televize pro nás přípravila záznam zkušebního výsílání z turnaje při slavnostním otevření inline hokejové plochy  v Přerově. Za to borcům PITV velký dík. Přispěli tak velkou měrou k popularizaci inline hokeje v Přerově a Olomouckém kraji. Doufáme že tato spolupráce bude pokračovat a rozvíjet se. Ješte jednou dík !!!

www.pitv.cz

 

 

13.04.2012   NOVÉ  

_mg_7357.jpgV neděli začínáme ligu !!!!!

Vážení sportovní přátelé,

neděle 15.4.2012 odstartuje další ligovou sezónu. Po nultém ročníku se naše inline hokejová parta rozrostla o nové členy. Věříme, že tato změna povede ke zatraktivnění a zkvalitnění  soutěže. Přejeme vám, ať se inline hokejem především bavíte a tak společně přispějeme k propagaci tohoto nádherného sportovího odvětví nejen v našem regionu. Musím touto cestou také poděkovat všem, kteří nám pomohli a pomáhají v této pro sport nelehké době s realizací našeho projektu. ! VELKÉ DÍKY !

Nazávěr si dovolím vyzvat nás všechny k dodržování zásad FAIR PLAY

1.  V soutěži bojuji čestně a podle pravidel

2.  Uznám, že soupeř je lepší, v cíli nebo po zápase mu podám ruku, vzdám mu tím čest                              

3.  Vítězství není důvodem k nadřazenosti

4.  I poražený zaslouží uznání, není terčem posměchu, ani skrytého

5.  Soutěž má rovné podmínky pro všechny hráče či závodníky

6.  V soutěži respektuji pokyny a nařízení rozhodčích a pořadatelů, řídím se jimi

7.  Chci vyhrát, ale nikoli však za každou cenu

8.  Diváci jsou součástí sportovní akce, potleskem vzdají čest vítězi i poraženému    

9.  Férové sportovní chování je mi vlastní i v každodenních životních situacích 

10. Svým chováním jdu příkladem mladším sportovcům

 SPORTU ZDAR A INLINE HOKEJI ZVLÁŠŤ.

 Organizační výbor 1.OIHL

 

13.04.2012 

_mg_2897.jpgRozpis zápasů - sezóna 2012

V odkaze našeho webu je vložen rozpis zápasů pro sezónu 2012. V rozpise s největší pravděpodobností dojde ješte ke změnám, proto mu prosím  věnujte před začátkem každého kola pozornost. Je přeci jen začátek sezóny a na některých stadionech může ješte dojít ke kolizi temínů  s vyšší soutěží či jinou akcí. Děkujeme.

Rozpis zapasů  zde..

 

 

10.04.2012

pitv.jpg Přímý přenos turnaje při otevření plochy v Přerově - sobota 14.4.2012

PiTV rozšiřuje své působení o další sport - in-line hokej! A první přenos rozhodně nenabídne nudnou podívanou. V turnaji, který doprovází slavnostní otevření in-line hokejové plochy v Přerově se proti sobě postaví ty nejlepší kluby v Čechách a na Slovensku!

Více zde...

 

 

08.04.2012 

facebook.png1. Olomoucká inline hokejová liga na faceboku

Přidejte se k nám.

odkaz zde...

 

 

 

01.04.2012 

plakat-web.jpg

Slavnostní otevření inline hokejové plochy v Přerově

Zdravíme všechny fanoušky inline hokeje a dovolujeme si vás pozvat na slavnostní otevření inline hokejové plochy v Přerově. Slavnostní otevření proběhne 14.4.2012 od 14:00. Po celý den bude probíhat zahajovací turnaj za účasti pěti inline hokejových týmů a věřte nebudou to týmy jen  tak ledasjaké. Pozvánky managera první olomoucké ligy pana Patrika Škandery jsou potvrzeny těmito týmy.

 

REPREZENTACE ČR JUNIOŘI 3x mistři světa

IHC WILD KINGS DUBNICA NAD VÁHOM 3x mistr Slovenska

IHC DEVILS ZLÍN 5 x mistr české extraligy

IHC EAGLES OLOMOUC česká extraliga

IHC NIGHT BIRDS PŘEROV 1.liga

Myslíme si, že se bude na co dívat. Neváhejte a přijďte. !!! VSTUPNÉ JE ZDARMA !!!

Místo konání zde...

Propozice turnaje zde...

Plakát zde...

 

 

01.03.2012 

_mg_5419.jpgPředběžná startovní listina pro sezónu 2012

V letošní sezóně se startovní listina 1.Olomoucké inline hokejové ligy rozroste o tři nové členy, což přinese jistě zkvalitnění a zatraktivnění naší soutěže. Je to také důkaz, že inline hokej v našich končinách zapouští kořínky čím dál hlouběji. A to nás těší.

IHC PŘEROV

IHC ŠTERNBERK

IHC ZLÍN

IHC BOSKOVICE

IHC OLOMOUC

IHC KARVINÁ

IHC VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

IHC NOVÝ JIČÍN

 

 

19.01.2012 

_mg_6618.jpgV Přerově bude oficiání inline hokejová plocha

Na přerovském zimním stadionu bude v dubnu  instalována  inline hokejová plocha. Tímto získáváme další stánek s oficilní inline hokejovou plochou, kde můžeme hrát  naši 1. Olomouckou inline hokejovou ligu. Je třeba poděkovat všem, kteří podpořili tento projekt a umožnili našemu sportovnímu odvětví další růst. Projekt v hodnotě 670 000 korun nedávno podpořilo i olomoucké hejtmanství jako jeden ze svých významných projektů letošního roku.

více na ....

stránky zimní stadion Přerov zde...

stránky správce zimního stadionu fa.Teplo přerov zde...

 

 

01.01.2012   NOVÉ  

pitv.jpg

 1.OIHL v přímém přenosu

1.OIHL vstoupila do jednání s Přerovskou internetovou televizí PiTV.

Pokud se vše podaří, bude PiTV přenášet  některá vybraná utkání 1.OIHL.

PiTV přenáší komentované přímé přenosy s následnou archivací do HD fomátu.

Tato spolupráce bude jistě velkou propagací oběma stranám. Těšíme se na spolupráci.

Stránka PiTV zde...

Ukázka práce PiTV zde...

 

01.01.2012 

obr-sez2011.jpg

 Nový odkaz na stránkách:  ARCHIV 

 

Rok 2011 je dávno minulostí, tak i minuloroční sezóna. Proto byl přidán na našich stánkách nový odkaz ARCHIV.

Zde, budeme postupně vkládat vše co se událo v minulém ročníku 1.Olomoucké inline hokejové ligy, ale i v ostatních soutěžích jak na domácí i na mezinárodní scéně.

 

 Odkaz na ARCHIV zde..

 

 

 

 

 

01.01.2012 

pf2011.jpg