Jdi na obsah Jdi na menu

sezóna 2011

 

25.11.2011 

video-ikonka.jpgVLOŽENO NOVÉ VIDEO

 

Do sekce video byl vložen záznam zápasu.

IHC NIGHT BIRDS PŘEROV

                   VS

IHC CAESARS OLOMOUC

video  zde...

 

 

25.11.2011 

film.pngVLOŽENO NOVÉ VIDEO

Do sekce video byl vložen záznam zápasu.

IHC PROZAX DEVILS ZLÍN B vs HC TJ ŠTERNBERK

video zde...

 

11.11.2011 

Do sekce video budeme postupně přidávat zkrácené záznamy některých zápasů uplynulého ročníku 1.OIHL. Video zde... 

 

13.10.2011 

 

13.9.2011 

inline_hockey_puck_orange_stilmat-2-.jpgOFICIÁLNÍ  INLINE PUK PRO SEZÓNU 2012

Oficiálním dodavatelem inline hokejových puků pro naši soutěž v nové sezóně 2012 je firma STILMAT. Firmě touto cestou děkujeme za spolupráci.

Stránky výrobce zde...

Detail puku zde...

 

 

20.7.2011 

_mg_0547.jpgZLATÉ ŽNĚ ČESKÉ INLINE HOKEJOVÉ REPREZENTACE

Po zisku zlata fedrace IIHF přidali čeští reprezentanti další zlatou medaily, tentokrát  organizace FIRS. Ve včerejším finále porazili Italii 4:2 a připsali si tak na své konto historicky druhý titul mistrů světa federace FIRS. V boji o bronz si to rozdali v zámořském derby Spojené státy s Kanadou. Vítězně z tohoto měření sil vyšly Spojené státy, které přestřílely Kanadu 9:5.

Našim borcům blahopřejeme !

Celkové pořadí MS :

1. České republika

2. Itálie

3. USA

4. Kanada

5. Francie 6. Švýcarsko, 7. Agentina, 8. Velká Britanie.

Záznam finále CZE vs ITA zde...

Výsledky zde...

 

 

 

19.7.2011

 

_mg_9102.jpgTAK UŽ JDEME DO FINÁLE

Mistrovství světa v inline hokeji federace FIRS se dostalo do svého finále. Fanoušci českého inline hokeje mají velkou radost, že v něm uvidí Českou reprezentaci. Ta se utká o titul mistra světa s domácí Itálií.

Ve včerejším semifinálovém duelu si naši poradili s týmem USA, úřadujícím mistrem světa federace FIRS. Od začátku zápasu bylo jasné, že češi nepřipustí scénář ze  semifinále mistrovství světa v Berouně 2010 a šli si trpělivě pro vítězství. Američané mi připadli místy opravdu bezradní. Konečný učet jim naši hráči vystavili na  6:2. Italové si v pozdních nočních hodinách vyválčili postup do finále přes Kanadu, kterou porazili  4:2. Jen malá poznámka pro méně znalé inline hokejových poměrů. Zápas s Italií nebude procházka růžovým sadem. V Itálii se hraje inline hokej celoročně a Italové nejsou žádná ořezávátaka. Hrají na domácí půdě a dá se očekávat, že početné a horkokrevné Italské publikum je požene vpřed.  Finále to bude jako řemen a snad s dobrým koncem pro naše borce.

Přímé přenosy z MS na webu FIRS TV

Zápsy o umístění:  8:00 - 15:30

Zápas o bronz 17:00 :  CAN vs USA

Zápas o zlato  18: 30 : CZE vs ITA 

 

 

 

18.7.2011

_mg_0535.jpgBOJ O FINÁLE !!!

Dnes úderem dvacáté hodiny odehrají naši reprezentanti klíčový zápas na mistrovství světa federace FIRS. Nastoupí proti celku USA.

Na minulém mistrovství světa pořádaném na domácí půdě je tento soupeř zastavil na cestě za zlatem. Snad si letos naši borci pohlídají začátek a dovedou zápas k vítěznému konci. Budeme držet palce.

Přímý přenos zápasu můžete sledovat na webu FIRS webTV

Záznam ze zápasu hraného s USA na MS v Berouně 2010 zde...

 

 

  

17.7.2011

rai-tv.jpgPŘÍMÉ PŘENOSY ZÁVĚREČNÝCH BOJŮ MS V INLINE HOKEJI FEDERACE FIRS

Italská televize RAI sport bude vysílat některé zápasy mistrovství světa v přímém přenosu.

čtvrtek 17.7.2011

17:00 USA vs SUI

18:30 ITA vs GBR

20:00 CAN vs FRA

 

Ten kdo má v nabídce programů RAI sport může sledovat zápasy přímo v TV a ostatní na webu FIRS webTV.

 

 

 

13.7.2011   NOVÉ  

_mg_0454.jpgMistrovství světa mužů  v inline hokeji federace FIRS

V těchto dnech probíhá v Italském Roccarasso mistrovství světa v inline hokeji mužů federace FIRS. Naše reprezentace se zde bude snažit o další medailový úspěch. V sestavě máme čerstvé mistry světa z Pardubického šampionátu pořádaného IIHF. Doufame, že to naši borci dotáhou opět na stupně vítězů. Přejeme hodně štěstí.

Sestava: Štůrala, Handl, Šebek, Strýček, Holík, Loskot, Balázs, Tvrzník M,
Cik, Šinágl, Zámorský, Malý, Kafka, Chamrád, Čáp, Holík
Trenéři: Tvrzník D., Suhrada

Bližší iformace zde...

Oficiální stránky MS Roccarasso 2011zde...

Přímé přenosy z MS zde...

Fotogalerie z MS  zde...

 

 

11.7.2011

                                                                                                      71f67488b0857639cee631943a3fc6fa_m.jpg

Mistrovství světa juniorů a žen v inline hokeji organizace FIRS Roccarasso 2011

3. - 9. 7. 2011 Uspořádala organizace FIRS mistrovství světa žen a juniorů v inline hokeji v italském městě Roccarasso. Naše juniorská reprezentace prošla turnajem bez zaváhání a po jednoznačné výhře ve finále na výběrem USA 12:1 si zaslouženě odvezla domů zlaté medaile. K mistrovskému titulu gratulujeme hráčům i trenérům a celému realizačnímu týmu.

Sestava mistrů světa: Brankáři: Kašík, Kloc. Obránci: Čáp, Haloga, Woska, Zámorský, Pánek, Přibyl. Útočníci: Holík, Půlpán, Hrazdíra, Janeba, Novák L, Novák J.  Trenéři: Suhrada, Tomašťík

Konečné pořadí: 1 – Česká republika, 2 – USA, 3 – Francie, 4 – Španělsko, 5 – Columbie, 6 – Švýcarsko, 7 – Australie, 8 – Německo, 9 – Velká Británie, 10 – Itálie, 11 – Mexiko, 12 – Brazílie, 13 – Čína

Seniorská reprezentace žen vybojovala na šampionátu 5. místo.

Konečné pořadí: 1 – USA, 2 – Kanada, 3 – Francie, 4 – Španělsko, 5 – Česká republika, 6 – Velká Británie, 7 – Německo, 8 – Finsko, 9 -  Itálie, 10 – Austrálie

Bližší informace zde ...

Fotogalerie z MSJ a MS žen zde... 

Video z MSJ a MS žen  zde...

Oficiální stránky MS 2011 organizace FIRS zde...

 

 

 

29.6.2011

MORAVIA CUP 2011

repre-moravia-cup-550.jpg

Poslední turnaj letošní oficiální inline hokejové sezóny 1.OIHL se konal v Olomouci 26.6.2011. Turnaj byl uspořádán pro nováčky 1.OIHL a zároveň se stal nominačním pro juniorskou reprezentaci České republiky. Naši junioři měli tak poslení možnost přesvědčit trenérské duo Suhrada, Tomašťík o tom, že si start na MSJ v Italském mestě Raccarosa zaslouží. Nominace vykrystalizovala do této podoby: Brankáři: Kašík, Kloc. Obránci: Čáp, Haloga, Woska, Zámorský, Pánek, Přibyl. Útočníci: Holík, Půlpán, Hrazdíra, Janeba, Novák L, Novák J. Dalším lákadlem na turnaji bylo mužstvo  WILD KINGS DUBNICA mistr Slovenska 2010. Jejich přijetí pozvánky na start v turnaji nás velice potěšil. Doufáme, že jsme založili novou tradici, ktrerá pomůže rozvoji a propagaci inline hokeje na Moravě a nejen tam. 

Konečné pořadí MORAVIA CUP 2011

1. Juniorská reprezentace ČR, 2. HC Nový Jičín, 3. Prozax Devils Zlín, 4. Caesars Olomouc ,5. Wild Kings Dubnica, 6. IHC Valašské Meziříčí, 7. Minerva Boskovice, 8. IHC Night Birds Přerov

Kanadské bodování  zde...

Bodování brankáři   zde ...

Tresty zde...

 

 

 

26.6.2011 

_mg_0320_3.jpgFOTO REPORT Z MS SVĚTA V INLINE HOKEJI  PARDUBICE 2011

Ve fotoalbu pro vás připravujeme rozsáhlý fotoreport z MS v inline hokeji. Vzhledem k množství materiálu  budeme postupně fotogalerii doplňovat. Snad se nám podařilo zachytit to nejzajímavější ze šampionátu a přispějeme k popularizaci tohoto  krásného sportu.

Fotoreport z MS zde...

 

 

 

26.6.2011

mistri.jpgČESKÁ REPREZENTACE V INLINE HOKEJI VYBOJOVALA TITUL MISTRA SVĚTA !

Včera večer získali naši inline hokejisté titul mistrů světa federace IIHF. Ve finálovém duelu se utkali s výběrem USA. Na konci tohoto nádherného zápasu byli zaslouženě korunováni  titulem mistra světa reprezententi České republiky. Konečný účet zápasu se zastavil na těsném skóre  CZE : USA 3:2. Češi prošli turnajem bez porážky. Po vítěztví v základní skupině narazli ve čtvrtfinále  na mužstvo Slovenka, které porazili vysoko 9:2. V semifinale si zopakovali zápas ze základní skupiny se Švédskem. Švédům se nepodařilo zastavit naše hráče na cestě za zlatem a podlehli našemu výběru 8:2. 

Více informací na www.inlinehockey2011.com

záznam z finále CZE : USA vysílaného na ČT4 zde...

záznam z čtvrtfinále   CZE : SWE vysílaného na ČT4 zde...

záznam z semifinále CZE : SVK vysílaného na ČT4 zde...

 

 

25.6.2011

 Češi si zahrají o mistra světa s USA

_mg_7988.jpg

V posledním zápase mistrovství světa v inline hokeji federace IIHF v Pardubicích si o mistrovský titul zahraje reprezentace České republiky s borci z USA. Finálový zápas je odvetou loňského semifinále z Berouna, ve kterém zvítězilli inlinisté ze zámoří, a proto jim mají naši hráči co vracet. Doufejme, že se jim zápas povede a nakonec budeme spolu s nimi slavit mistrovský titul. Zápas začíná v 18:00 a pokud se nemůžete jet podívat osobně, tak přímý televizní přenos na ČT4 má start o 10 minut dříve. My samozřejmě přejeme našim reprezentantům hodně štěstí.

!!! ČEŠI DO TOHO !!!

   

 

22.6.2011

moravia-cup.jpgMORAVIA CUP

MORAVIA CUP INLINE HOCKEY TEAMS I. ROČNÍK TURNAJE V INLINE HOKEJI
OLOMOUC

Datum konání: 26.6.2011

Čas: 26.6.2011 od 08,00 hodin do 18,00 hodin
Místo: Zimní stadion Olomouc

SKUPINA A

CAESARS OLOMOUC
IHC NIGHT BIRDS PŘEROV
IHC VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
HC NOVÝ JIČÍN

SKUPINA B

MINERVA BOSKOVICE
WILDS KINGS DUBNICA
IHC DEVILS  PROZAX ZLÍN
JUNIORSKÁ REPREZENTACE ČESKÉ REPUBLIKY

Zveme všechny fanoušky inline hokeje na náš turnaj.  Velkým lákadlem bude jistě juniorská reprezentace České republiky a zahraniční účastník mužstvo WILDS KINGS ( MISTR SLOVENSKA 2010 )

 

 

 

22.6.2011  

radovacka.jpgZA DVEŘMI JE ČTVRTFINÁLE MS

Poté, co včera uzavřeli naši reprezentanti své učinkování v základní skupině vítězstvím nad Švédskem 6:3, čeká je zítra čtvrtfinálové měření sil s reprezentací Slovenska. Zápas se hraje v 18:00 v Pardubické ČEZ aréně. Přímý přenos se bude vysílat na ČT4. Doporučuji osobní návštěvu tohoto utkání.  V Pardubicích je k vidění opravdu špičkový inline hokej světového formátu. Pokud máte jen trošku času, vyražte podpořit naše borce na domácí půdě. Za výkony, které předvádí, si to určitě zaslouží.

Ve fotogalerii najdete fotografie ze zápasů na mistrovství. Pokusím se vám na nich přiblížit tu báječnou atmosféru, která v Pardubicích panuje.

záznam ze zápasu CZE : SWE zde...

 

více infomací ze zápasu CZE : SWE  zde...

 

 

 

20.6.2011    

cz1.jpgFINOVÉ NENAŠLI RECEPT NA HRU ČESKÉHO TÝMU

Dnes skončilo další utkání české rerezentace ve skupině A mistrovství světa v inline hokeji. Naši borci si poradili s mužstvem Finska. Finové nedokázali zopakovat včerejší výborný výkon proti Švédům a proto podlehli naší reprezentaci vysoko o sedm branek. Konečné skóre CZE / FIN 9:2

více informaci zde...

Postřehy z tiskové konference k zápasu  CZE : FIN zde..

záznam ze zápasu vysílaného na ČT4 zde...

 

 

20.6.2011  

                                                                                                     cr.jpg

ČEŠI DEKLASOVALI NĚMCE

Ve včerejším úvodním utkání naší reprezentace na MS v inline hokeji Češi deklasovali  Němce vysoko 9:1.

Postřehy z tiskové koference k zápasu GER : CZE  si můžete poslechnout  zde..

záznam ze zápasu vysílaného na ČT4 zde...

více informaci zde... 

 

 

 

16.6.2011 

inline_06.jpgVRCHOL INLINE HOKEJOVÉ SEZÓNY 2011 JE TADY

V Pardubicích začalo MS v inline hokeji  tiskovou konferencí a v něděli se rozhoří boje o medaile. Našim reprezentům přejeme hodně štěstí a nějakou tu medaili. Ve skrytu duše doufáme v tu nejcenější.

www.inlinehockey2011.com

 on line přenosy z MS Pardubicích zde...

 

 

 

 

16.6.2011  

_mg_7375.jpgFINÁLOVÝ TURNAJ 1. LIGY ( Play - off )

O nadcházejícím víkendu se bude konat  finálový turnaj 1. ligy. Město Chrudim bude hostit  vítěze divizí 1.ligy z celé ČR. Turnaje se zúčastní i vítěz naší 1.OIHL mužstvo HC TJ Šternberk. Ti se pokusí o návrat na extraligovou scénu.  Přejeme borcům ze Šternberku hodně štěstí .

Tabulka finalistů 1.ligy:

 

1. IHC Tuněchody 4 3 0 1 23 : 20 6
2. IHC Eagles Chrudim 4 2 1 1 37 : 23 5
3. HC TJ Šternberk o.s. 4 2 1 1 29 : 18 5
4. ILHC Písek 4 2 0 2 25 : 27 4
5. IHC Roller Storm Praha 4 0 0 4 18 : 44 0

 

 

 

13.6.2011   

_mg_7359.jpg

ČTVRTÉ KOLO 1 LIGY ROZHODLO

Ve čtvrtém kole měly týmy účastnící se první ligy olomouckého kraje poslední možnost na udržení se, či postoupení v tabulce. Proto všechny zápasy měly opravdu vysoké nasazení a ti, co si našli cestu na zimní stadion v Boskovicích, viděli opravdu parádní inline hokejovou podívanou. Nechyběla šikovnost, bojovnost, napětí i zjitřené emoce, ale to vše k hokeji  přeci patří. Na konci  těchto bojů vykrystalizovalo toto konečné pořadí.

Vítězem 1. ligy se stal team HC TJ Šternberk, druhou příčku vybojoval celek IHC Minerva Boskovice. Na poslední příčku pomyslné bedny vystoupalo mužstvo IHC Prozax Devils Zlín. Čtvrtým cekem v pořadí  byl IHC NIGHT BIRDS Přerov. Páté místo obsadily IHC Caesars Olomouc.

Blahopřejeme vítězům !

Všem týmům děkujeme za účast a předvedené výkony. Nultý ročník skončil.

Snad jsme pro vás připravili kvalitní a života schopnou soutěž.  Doufáme, že v příštím ročníku, se sejde opět taková kamaradská parta jako letos a budeme se inline hokejem především bavit.

Fotoreport 4.kolo zde...

Výsledky zde...

 

 

 

13.6.2011 

_mg_6922.jpgEXTRALIGA 

V Pardubicích se rozhodlo v nedělním finále o mistru ČR v inline hokeji. Ve finále se střetly celky Mission Roller Brno  a Reflex Uherské Hradiště. Z tohoto duelu vyšel vítězně celek Reflexu Uherské Hradiště a získal tak titul mistra republky.

Reflex Uherské Hradiště vs Mission Roller Brno 8:4

 

Druhým vícemistrem ČR se stal IHC Devils Zlín. Ten zdolal IHC Eagles Olomouc  11: 8

 

Záznam z nedělního finále na ČT4  zde...

 

 

 

 

13.06.2011  

patas.jpgPODĚKOVÁNÍ

Chtěl bych touto cestou poděkovat muži, který odvedl všechnu černou práci při organizaci 1.OIHL. Tím mužem není nikdo jiný než PATRIK ŠKANDERA .

Myslím si, že můžu poděkovat za všechny účastníky 1.OIHL.

 

PATRIKU, DĚKUJEM !!!!!!

 

Kolegové z organizačního výboru a účastníci 1.OIHL

 

 

 

 

 

12.06.2011  

BLAHOPŘEJEME !

vitezna.jpg

 

 

 07.06.2011

_mg_6636.jpg

V Pardubicích se o mistra Extraligy střetnou moravské týmy

Při finálovém turnaji, který se uskuteční o víkendu v pardubické hale, se  představí výhradně moravské celky, které se v sobotu střetnou v semifinálových zápasech, v neděli od 09:45 hod. je na programu finálové utkání, které bude přímým přenosem vysílat  ČT4.

 

 

sobota 11. června 2011 - Pardubice
12:00 IHC Olomouc - IHC Reflex Uherské Hradiště
14:00 Mission Rollers Brno - IHC Devils Zlín

 

  

 

 

 

06.06.2011

_mg_6691.jpg

 1.LIGA VRCHOLÍ

Zatím co je třetí kolo první ligy , odehrané minulý víkend, už minulostí, kvapem se blíží kolo čtvrté, které rozhodne o konečném pořadí v nultém ročníku 1. OIHL. Pohled do tabulky naznačuje, že nás čekají ještě velmi zajímavé souboje o konečné umístění. To znamená, že se bude hrát inline hokej, který bude mít ten správný říz.

 

Čtvrté kolo se hraje na zimním stadionu v Boskovicích 12.6.2011, bližší informace viz. Rozpis zápasů.

 

Aktuální tabulka a kanadské bodování po třetím kole  zde...

Fotoreport z 3.kola  zde...

 

 

 

30.5.2011 

_mg_6004.jpgTERMÍN 3.KOLA 1.OIHL

Další souboje v třetím ligovém kole svedou hráči 1.OIHL na Olomouckém zimním stadionu 4.června 2011. Pro podrobnější informace, si otevřete odkaz, rozpis zápasů...

Do fotogalerie  jsem přidal fotoreport z druhého kola, hraného 28.8.2011 ve Šternberku.

foto zde....

 

 

 

28.5.2011 

_mg_6262.jpgODEHRÁNO 2. KOLO 1. LIGY

Díky pánové za předvedenou hru, i když ve ztížených podmínkách. Výsledky druhého kola najdete v sekci Statistiky --> Výsledky.

Statistiky hráčů bohužel nestihnu přes víkend udělat, protože ještě zítra absolvujeme turnaj v Boskovicích a zveřejníme je co nejdříve (snad v pondělí večer). Díky za pochopení. Stejně tak se můžete těšit na novou porci foteček od Peci.

PH

 Fotoreport 2.kolo zde...

 

 

 

 

 

 

26.5.2011  

228188_116125435139187_116125055139225_146720_1428688_n.jpg

MS V  INLINE HOKEJI VETERÁNŮ

Dnes začíná druhé inline hokejové mistrovství světa veteránů.  Doajeni tohoto sportu si dali dostaveníčko v Berouně. My budeme držet palce, našim reprezentantům a doufáme, že se jim podaří na domácí půdě obhájit titul mistrů světa. HOŠI DO TOHO !

Více na:

             www.beroun2011.eu

online přenosy z MS 2011 veteránů na : www.onlajny.cz

fotografie z MS veteránů:  zde..

  

 

13.5.2011 

_mg_5608.jpgTERMÍN 2. KOLA  1.OIHL

Druhé kolo 1.OIHL se odehraje opět na zimním stadionu ve Šternberku 28.5. 2011.

Budeme se těšit na další inline hokejové zápolení.

Pozornější z vás si jistě všimli změny ve struktuře menu. Z důvodu nedostatku místa, byly všechny výsledky sloučeny pod položku statistiky.

 

 

 _mg_5613.jpg8.5. 2011 

Vážení spoluhráči i protihráči. Všechny výsledky a body se přepisují ze zápisů o utkání, a protože všichni víme v jaké rychlosti se vyplňují, může se stát chyba při identifikaci jména nebo čísla střelce. Prosím Vás proto o průběžnou kontrolu a případné chyby posílejte přímo na mail petr.hutecka@seznam.cz. Stejně tak prosím projděte soupisky a hlaste mi i tyto změny.

Děkuji za spolupráci

Petr Hutečka

 

  

 

 

 

 

8.5. 2011

_mg_5697.jpg1.kolo 1.inline hokejové ligy Olomouckého kraje  odehráno

V sobotu 7.5.2011 odehráli účastníci 1.OIHL první kolo na zimním stadionu ve Šternberku. Náš kolega Petr Hutečka připravil výsledkový servis, který si můžete prohlédnout na odkazech:

 

výsledky, bodování hráčů

 

V sekci fotoalbumje připravena rozsáhlá fotoreportáž ze všech odehraných zápasu kola. Další fotografie jsou umístěny na webu šternberského fotografa pana Miroslava Fuksy. Foto zde...

 

 

 

5.5.2011

hokejovaliga.jpgOficiální logo 1. OIHL 

Vytvoření  loga naší  inline hokejové ligy se ujal fotograf a grafik  pan Zdeněk Zatolukal.  Logo je vyvedeno v barvách olomouckého kraje.

Zdenku, mnohokrát děkujeme, že jste si na nás udělal čas ve Vašem nabitém programu a logo pro nás připravil.

Ješte jednou díky.

www.fotozatl.net

 

 

 

 5.5. 2011 

_mg_7447.jpg

 V sobotu začínáme ! 

Je to tady. V sobotu 7. 5. 2011  se poprvé zaklesnou hole v úvodním vhazování prvního kola nultého ročníku 1.inline hokejové ligy olomouckého kraje. Šternberský stadión se tak stane svědkem historicky prvního prvoligového  klání v našich končinách ( pokud je nám známo ). Všem zúčastněným přejeme, ať se inline hokejem baví a zvítězí především radost a nadšení z propagace tohoto krásného sportovního odvětví.

Doufáme, že se  v tomto startovním ročníku vytvoří mezi kluby vzájemná propojení, která budou pevným základem pro další spolupráci  v následujících ročnících této soutěže. Tento ročník chceme zasvětit  především nabíraní  zkušeností, nejen herních, ale také organizačních. Toto mějme prosím na paměti. Začínáme, proto se určitě objeví chyby a chybičky. Prosíme proto o vaši zvýšenou míru tolerance. Odměnou nám budou pěkné sportovní okamžiky. Na závěr si dovolím připomenout desatero FAIR PLAY.  Poslední dobou se na něj ve sportu nějak zapomíná. 

                               

1.  V soutěži bojuji čestně a podle pravidel

2.  Uznám, že soupeř je lepší, v cíli nebo po zápase mu podám ruku, vzdám mu tím čest                              

3.  Vítězství není důvodem k nadřazenosti

4.  I poražený zaslouží uznání, není terčem posměchu, ani skrytého

5.  Soutěž má rovné podmínky pro všechny hráče či závodníky

6.  V soutěži respektuji pokyny a nařízení rozhodčích a pořadatelů, řídím se jimi

7.  Chci vyhrát, ale nikoli však za každou cenu

8.  Diváci jsou součástí sportovní akce, potleskem vzdají čest vítězi i poraženému    

9.  Férové sportovní chování je mi vlastní i v každodenních životních situacích 

10. Svým chováním jdu příkladem mladším sportovcům

 

SPORTU ZDAR A INLINE HOKEJI ZVLÁŠŤ.

Petr Zatloukal a organizační výbor 1.OIHL

 

 

 2. 5. 2011 

webms.jpgMS v inline hokeji federace IIHF Pardubice

Pořadatelé MS v inline hokeji spustili webové stránky. Podruhé v historii se uskuteční mistrovství světa v in-line hokeji organizované IIHF v České republice. Zápasy základních skupin se hrají od neděle 19. června do úterý 21. června, po dni volna ve středu 22. června následují od čtvrtka 23. června do soboty 25. června vyřazovací utkání a utkání o umístění.

Budeme pozorně sledovat dění na MS a fandit našim reprezentantům. Oficiální stránky pořadatelů zde

 

 

22. 4.2011

Do sekce Pravidla byly doplněny změny projednané na schůzce vedoucích týmů z 20. 4. 2011. V případě nesrovnalostí prosím kontaktujte organizační výbor.

 

 

18.4.2011 

_mg_5161.jpgSchůzka trenérů a vedoucích mužstev

Ve středu  19.4. 2011 by se měla uskutečnit informativní schůzka, trenérů a vedoucích mužstev v Olomouci.

Kde: Restaurace na zimním stadionu v OLOMOUCI

Čas: 19:00

 

Dotazy posílejte na:

Vedoucí organizačního výboru 1.OIHL

Patrik Škandera

patrik.skandera@mu-prerov.cz

tel: 604 970 961

 

 

 15.4.2011

treneri.jpgŠkolení trenérů inline hokeje

Školení trenérů inline hokej  se koná v Boskovicích 24.4.2011 v 9:30 ve sport baru HOKEJKA

Více infomací naleznete na stránkách:

 

www.shockey.cz

 

 

13.4.2011

_mg_1918.jpg

Pravila a kontakty  

Vážení sportovní přátelé,

dnes byly přidány další dvě položky v menu našich webových stránek. Konkrétně je to záložka pravidla, kde naleznete pracovní verzi pravidel  1.OIHL . Při schůzce vedoucích družstev se provedou korekce a doladí se jejich konečné znění. Další neméně důležitou záložkou jsou kontakty na vedoucí mužstev. Prosím vás touto cestou o zaslání kontaktních údajů. Pošlete mi prosím vše na mou adresu kenos@centrum.cz.

PS: Pokud mohu poprosit, máte-li loga klubů, pošlete je na výše uvedenou adresu.

Admin.

 

 

 

12.4.2011

_mg_7437.jpg

Připravujeme inline hokejovou ligu

Připravuje se nultý ročník 1.inline hokejové ligy olomouckého kraje. Na její podobě se usilovně pracuje.Cílem nultého ročníku je především navázání kontaktů  a spolupráce mezi inline hokejovými kluby a především propagace inline hokeje nejen jako doplňkového sportu, ale jako samostatné sportovní disciplíny v našem regionu. Proto budeme velice rádi přidáte-li se k našemu snažení a přes různá úskalí vybudujeme života schopnou soutěž. Veškeré dotazy a podněty posílejte organizačnímu výboru ligy. Potřebné kontakty naleznete  v rubrice kontakt na našich stránkách. 

s pozdravem

organizační výbor