Jdi na obsah Jdi na menu

Aktiality 2016

26.04.2016

Reportáž přerovské internetové televize z 1. OIHL - 1. ligy ČSIH

Přerovská internetová televize byla u našich začátků a zachovává nám přízeň i nadále. Pomocí svých reportáží pomáhá našemu snažení. Děkujeme !!!

Stránky PITV zde...

PITV na facebooku zde...

 

24.04.2016 

 

img_8680.jpgLiga odstarovala a nabídla vysokou kvalitu!

Skončil víkend, který přinesl prvnídvě kola první ligy. Už po prvním kole bylo jasné, že letošní ročník posune kvalitu soutěže zase o kousek dál. Je vidět, že jsme se na Moravě za těch šest let existence ligy naučili inline hokej hrát. Byla radost sledovat výkony všech mužstev. Věřím, že tento ročník bude po stránce výkonů vyjímečný. Po šesti letech se vrací i investice některých klubů do výchovy a práce s mládeží. Spousta mladých hráčů získává ostruhy v naší soutěži a dokazují, že z nich budou v budoucnu opory extraligy a reprezentačních výběrů. Zvláště bych vyzdvihl výkony mladých golmanů Grygárka, Kašpárka a Fendricha. Tito tři jmenovaní mladíci byli velkou oporou svým spoluhráčům. Hodně se mi jejich projev líbil. Výborně se prezentovali i kluby s menší základnou, které se rok od roku zlepšují a nelze je podceňovat! Sympatický výkon podali borci z Valašského Meziříčí. Dokázali velice disciplinovaným výkonem hrát pěkný zápas proti bývalému extraligovému Uherskému Hradišti. Vyslužili si tak velké uznání a ukázali  všem, že dobrý inline hokej jde hrát i s užším kádrem. Výsledky a odkazy na fotografie najdete pod článkem.

Výsledky po 1. a 2. kole zde...

Fotoreportáž z 1. a 2. kola zde...

Grygarek, Kašpárek, Fendrich v akci zde...

Překvapení kola IHC Valašské Meziříčí zde...

20.04.2016

svaz-oihl.jpg

Pátý ročník 1.OIHL začne v sobotu!

Nepočítáme-li nultý ročník První olomoucké inline hokejové ligy, je před námi již pátý ročník naší inline hokejové soutěže. První dvě kola se odehrají v tradiční baště této soutěže na přerovském zimním stadionu. První kolo se bude hrát v sobotu 23.4.2016 a druhé hned následující den v neděli 24.4.2016. Letošní sezóna přináší spolupráci s inline hokejovým svazem. Tato spolupráce, jak doufáme, přispěje k rozvoji českého inline hokeje a jeho expanzi. První dvě mužstva si  zahrají ve finále o mistra České republiky. Což může být také další stimul pro zúčastněné. Přejeme všem týmům krásné sportovní zážitky a zveme do ochozů fanoušky této krásné hry. Pro hráče mládežnických kategorií je návštěva povinná! Přijďte podpořit vaše starší kolegy. Na závěr si jako tradičně neodpustím přípomenout pravidla  a zásady FAIR PLAY!

1.  V soutěži bojuji čestně a podle pravidel

2.  Uznám, že soupeř je lepší, v cíli nebo po zápase mu podám ruku, vzdám mu tím čest                              

3.  Vítězství není důvodem k nadřazenosti

4.  I poražený zaslouží uznání, není terčem posměchu, ani skrytého

5.  Soutěž má rovné podmínky pro všechny hráče či závodníky

6.  V soutěži respektuji pokyny a nařízení rozhodčích a pořadatelů, řídím se jimi

7.  Chci vyhrát, ale nikoli však za každou cenu

8.  Diváci jsou součástí sportovní akce, potleskem vzdají čest vítězi i poraženému    

9.  Férové sportovní chování je mi vlastní i v každodenních životních situacích 

10. Svým chováním jdu příkladem mladším sportovcům

 SPORTU ZDAR A INLINE HOKEJI ZVLÁŠŤ.

ROZPIS SOUTĚŽE 2016 zde...

 

02.01.2016

Vážení sportovní přátelé, přejeme vám hodně vydařený rok 2016. Inline hokeji a všem, kteří ho mají rádi a podporují, přejeme neutuchající elán, pevné nervy a ty nejlepší výsledky v příští sezóně.

pf-oihl.jpg